Ślub na plaży Agaty i Piotra

Agata i Piotr choć pochodzą z Trójmiasta, swoje wspólne życie układają w Warszawie. Ślub to jednak wyjątkowe wydarzenie, więc postanowili zorganizować uroczystość w swoich rodzinnych stronach oraz w sposób zupełnie odbiegający od polskiej tradycji zaślubin.

Rezerwując mnie na swoją fotografkę, nie mieli jeszcze ustalonego miejsca ślubu i wesela, ale wiedzieli, że musi się odbyć na plaży w Sopocie. Przyznacie sami, że wizja ślubu w Sopocie na plaży, już sama przez się jawi się jako spełnienie marzeń.

Przyszła para młoda znalazła cudowną przestrzeń, którą z tego miejsca polecam wszystkim tym, którzy chcieliby również urządzić klimatyczny ślub na plaży. Pamiętajcie, że latem Trójmiejskie plaże są mocno oblegane, dlatego lokal White Marylin zasługuje na uwagę, ponieważ pozwala na zorganizowanie ślubu z plażą i morzem w tle, jednocześnie pozwalając na zachowanie intymności.

Zapraszam Was na reportaż z kameralnego ślubu i obiadu dla najbliższych. Klimat ślubu, wystrój restauracji i emocje gości pozwoliły na stworzenie cudownej historii.