.. Jeślie REGULAMIN

Zapoznaj się z moim regulaminem sesji fotograficznych.

Regulamin dotyczy wszystkich sesji fotograficznych, z wyjątkiem usługi reportażu ślubnego. Decydując się na reportaż ślubny konieczne jest podpisanie umowy.

Wszelkie spory będą rozstrzygane w oparciu o poniższy regulamin.

 

 1. Wpłata zadatku (100 zł) oraz ustalenie terminu jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu. Zadatek jest bezzwrotny.
 2. Pozostała płatność odbywa się do 7 dni od sesji na wskazany nr konta: 81 1160 2202 0000 0005 1334 8760.
 3. Zamawiający oświadczają, iż zapoznali się z moim portfolio i akceptują: sposób, styl oraz technikę obróbki (retuszu) fotografii. 
 4. Zamawiający zobowiązują się nie ingerować w sposób, styl, technikę obróbki (retuszu) fotografii stosowanych przez Workszo Ewa Szozda.
 5. Informuję, że nie oddaję, ani nie sprzedaję surowych plików RAW. 
 6. Informuje, że podczas obróbki zdjęć realizuje jedynie lekki retusz zdjęć, polegający na poprawie kolorów, kadru i drobnych niedoskonałości. Nie realizuje natomiast redukcji sylwetki, mocnego retuszu twarzy, wycinana fragmentów zdjęć.
 7. Gotowe zdjęcia przekażę w postaci galerii online (Photonesto).
 8. W galerii wybieracie swoje zdjęcia zgodnie z pakietem i oznaczacie gwiazdką.
 9. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w kwocie 30 zł/szt.
 10. Odbitki zostaną wysłane po ostatecznym wyborze przez Was zdjęć na adres paczkomatu wskazanego w mailu.
 11. Zastrzeżenia do sesji można składać do 14 dni od dnia wysłania przeze mnie galerii zdjęć.
 12. Galeria zdjęć jest ważna 6 miesięcy, po tym terminie można poprosić o możliwość ponownej wysyłki zdjęć. W tej sytuacji należy opłacić galerię w wysokości 30 zł.
 13. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w moim portfolio na stronie www.szozdaewa.pl oraz na moich profilach w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok, Pinterest)
 14. Dokładam wszelkich starań aby efekt sesji był na najwyższym poziomie, aczkolwiek na ostateczny efekt sesji mają wpływ czynniki zewnętrze, takie jak pogoda, oświetlenie w wybranym miejscu, nastawienie uczestników sesji.
 15. Istnieje jednorazowa możliwość przełożenia sesji w przypadku choroby lub złej pogody (porywisty wiatr, ulewny deszcz).
 16. Zaproszenia na sesje są ważne 3 miesiące od daty zakupu. Termin ważności jest wpisany na zaproszeniu. Nie ma możliwości przedłużania terminu ważności zaproszenia. 
 17. Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.
 18. Wraz z przekazaniem Wam zdjęć, uzyskujecie prawo do ich wykorzystywania w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania, drukowania lub powielania (licencja). Oznacza to, że bez ograniczeń możecie je udostępniać rodzinie i znajomym, kopiować i wywoływać w celu oprawienia itp.
 19. Zdjecia z sesji będą publikowane na mojej stronie internetowej, w social mediach i materiałach reklamowych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody poinformuj mnie.  

Regulamin obowiązuje od 18.11.2022 r.