Cześć jestem Ewa,

Pewnego dnia postanowiłam zostać fotografką i robić to po swojemu.

Mieszkam w wiosce pod Gdańskiem i lubię fotografować w Trójmieście i okolicach, ale pojadę za Wami wszędzie, gdzie tylko zechcecie.

Uwielbiam fotografować śluby, łapać momenty pełne radość i emocji oraz skupiać się na naturalności i spontaniczności chwili. Poza fotografią ślubną, z przyjemnością zajmuję się fotografowaniem kobiet, lifestyle’owymi sesjami i portretami.

Im dłużej zajmuję się fotografią, tym bardziej doceniam światło, ciepłe kolory i geometrię. Podczas selekcji stawiam na naturalne i czyste kadry, a najbardziej lubię Wasze szczere emocje.

Prywatnie jestem psią mamą i każdy dzień zaczynam od spaceru w towarzystwie moich dziewczyn: Gozo i Alabamy. Lubię biegać i traktuję treningi jako formę medytacji oraz wyładowania emocji. Polecam wszystkim, bieganie jest super.

Pochodzę ze Śląska, jestem wege, a moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż Maro, z którym pewnego dnia po prostu wyjechaliśmy zamieszkać nad morze.

Podchodzę do życia w sposób spokojny i opanowany, pewnie dlatego tak dobrze radzę sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem. 

 

Przed sesją zawsze tworzę przemyślany plan, który potem wywraca się do góry nogami, a ja dalej pozostaję w swoim błogim zen;)

Lubię się z Wami śmiać, wzruszać i rozmawiać o tym, jakie wartości są dla Was w życiu ważne.  Nie umiem w matematyki, dlatego nie każcie mi niczego liczyć 🙂

Fotografia to przede wszystkim moja pasja, a praca z ludźmi to jedyna, jaką mogę sobie wyobrazić. Kocham to, co robię.

Dane firmy: Workszo Ewa Szozda | NIP: 64 22 99 66 92 | Nr. konta: 81 1160 2202 0000 0005 1334 8760