O Mnie

Cześć jestem Ewa!

Pewnego dnia postanowiłam zostać fotografką i robić to po swojemu.

Mieszkam w wiosce pod Gdańskiem i lubię fotografować w Trójmieście i okolicach, ale pojadę za Wami wszędzie, gdzie tylko zechcecie.

W swoim domku na Kaszubach mam małe Studio pod Chmurką, do którego zapraszam wszystkich chętnych na sesje studyjne.

Im dłużej zajmuję się fotografią, tym bardziej doceniam światło, ciepłe kolory i geometrię. Podczas selekcji stawiam na naturalne i czyste kadry, a najbardziej lubię Wasze szczere emocje.

Jeśli chcecie poznać szczegółowe zasady mojej pracy, zapraszam do zakładki pytania i odpowiedzi albo napiszcie do mnie. Najczęściej można mnie zastać na Instagramie @szozda.ewa

Prywatnie jestem psią mamą i każdy dzień zaczynam od spaceru w lesie w towarzystwie moich dziewczyn: Gozo i Alabamy. Lubię biegać i traktuję treningi jako formę medytacji oraz wyładowania emocji. Polecam wszystkim, bieganie jest super.

Pochodzę ze Śląska, jestem wege, a moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż Marek, z którym pewnego dnia po prostu wyjechaliśmy mieszkać nad morze.

Podchodzę do życia w sposób spokojny i opanowany, pewnie dlatego tak dobrze radzę sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem. Przed sesją zawsze tworzę przemyślany plan, który potem wywraca się do góry nogami, a ja dalej pozostaję w swoim błogim zen;)

 

Lubię się z Wami śmiać, wzruszać i rozmawiać o tym, jakie wartości są dla Was w życiu ważne.  Nie umiem w matematyki, dlatego nie każcie mi niczego liczyć 🙂

Fotografia to przede wszystkim moja pasja, a praca z ludźmi to jedyna, jaką mogę sobie wyobrazić. Cóż, po prostu kocham swoją pracę.

Dane firmy: Workszo Ewa Szozda | NIP: 64 22 99 66 92 | Nr. konta: 81 1160 2202 0000 0005 1334 8760